Najděte půjčku ve všech regionech

k jakému účelu je možné poskytnout spotřebitelský úvěr na bydlení? Mělník

Půjčka výhodně do 5000 Kč

Až do 5000 Kč ve městě Kladno

 • Vysoké procento schválených žádostí
 • Žádost okamžitě zpracována
 • Peníze můžete použít na cokoliv
reklama

Půjčky Hradec Králové

12. 11. 2018

Poměnovaní Hradec Králové pravděpodobně pochází z německého der Stat Khunigin Gract zkráceno na Königgrätz. Což je někdy mylně chápáno jako „králův hradec“. Romsky je město nazýváno Hradecis.

Vysněná půjčka

Půjčte si na cokoliv chcete až do 5000 Kč a splňte si své sny.

reklama

Půjčky Pardubice

29. 10. 2018

Pardubice jako univerzitní a statutární město na východě Čech jsou metropole Pardubického kraje. Sídlí zde Univerzita Pardubice, dále např. okresní soud a pobočka krajského soudu.

Hledáte informace o půjčce ve vašem regionu?

Jste na správném místě. Pro více informací klikněte na tlačítko Chci více info.

Chcem viac informácií


"Z našich interních průzkumů víme, že půjčka na nezbytnou opravu auta, kterým žadatel dojíždí do práce, nebo vozí děti do školy, je jedním z velmi častých důvodů žádostí o úvěr," řekl médiím ředitel Profi Creditu Pavel Klema. .

Máte-li nějaké závazky (hypotéku, spotřebitelský úvěr, kontokorent atd.), měli byste se vždy pojistit na jejich celou výši.Anebo i lidé, co si chtějí vyzkoušet investice v akciích, či spekulace v kryptoměnách - přitom v aplikaci, která se extrémně snadno obsluhuje.


Úvěrové společnosti si tyto klienty důkladně prověřují a v případě, že jejich příjmy jsou příliš nízké nebo jsou zatížení dalšími pohledávkami, úvěr jim odmítnout poskytnout.

I přestože fixujete úrokovou sazbu, mimořádné splátky by měly být alespoň do určité části jistiny umožněny bez poplatků.

Nebankovní poskytovatel spotřebitelského úvěru – lidově nebankovka – je právnická osoba oprávněna Českou národní bankou poskytovat spotřebitelský úvěr, a to bez bankovní licence, a tudíž bez nutnosti plnit přísná pravidla bankovní regulace.

Půjčka spolu s úrokem je splatná zapůjčiteli platformy bankerat.cz, který zápůjčku poskytl.

Výši pojistného plnění pro tyto případy opět zvažte dle situace, jíž můžete sebe nebo rodinu vystavit.

Mělník - Mladá Boleslav - Most

Jaký automat od Synotu je nejlepší? Vybrat jen jeden je samozřejmě těžké. Hodně totiž záleží na tom, co od automatu očekáváte, jaké automaty máte rádi a jakému stylu dáváte přednost.

Poskytnout ji může zejména ten, kdo se půjčováním peněz neživí, jinými slovy kdo v tomto oboru nepodniká.

Dlužníci tedy celkovou půjčku dostanou od mnoha investorů najednou – prostřednictvím zprostředkovatelského účtu firmy. Například půjčku ve výši 10.000 Kč může poskytnout minimálně 5 investorů, maximálně 50.Účelová hypotéka od Fio banky znamená, že slouží ke konkrétnímu účelu.

bude možné zažádat si o půjčku ze Státního fondu rozvoje bydlení neboli SFRB.

Program půjček na bydlení mladým realizuje Státní fond rozvoje bydlení (dále jen SFRB).

A jak je na tom Zaplo na splátky? Je sice spotřebitelský úvěrem, ale ani zde nejsou sumy nijak výrazně vysoké.


Dlouhodobé úvěry (půjčky na bydlení) dosáhly poprvé hranice dvou bilionů, tedy 2,03 bilionu korun, zbylých 492,3 miliardy korun pak jsou úvěry krátkodobé, určené na spotřebu.

Druhým registrem je Nebankovní registr klientských informací, neboli NRKI. Provozovatelem NRKI je CNCB – Czech Non-Banking Credit Bureau, z.s.p.o., IČO: 712 36 384, se sídlem Na Vítězné pláni 1719/4, 140 00 Praha 4.Pokud patříte i vy mezi ty, kteří mají problémy s financemi a postihl je výpadek příjmů, tento článek by vám mohl pomoci.

V praxi se k tomuto prohřešku staví pojišťovny různě. Například  pojišťovny ČSOB, Generali a AXA škodu uhradí, ale pouze tedy, pokud příčinou dopravní nehody nebyl špatný technický stav vozidla (např.

 • Před získáním půjčky doporučujeme ujasnit si, k jakému účelu půjčku využijete.
 • Tedy příjmem vaší domácnosti je to, co vám zbude po zaplacení nájmu.
 • Pokud máte třeba u společnosti sjednanou půjčku z minula, nový úvěr vám neschválí.
 • Počítejte s tím, že se jedná o zpoplatněné služby (v rozpětí od cca 4 tisíc do 7, 5 tis.
 • Spotřebitelský úvěr na permanentku od tří tisíc korun výše si zájemci mohou vyřídit přímo v místě prodeje vstupenek.


Jejich vyškrtnutí je odůvodněno tím, že u novějších aut si řidiči stejně nechávají světla vyměňovat v servisu. .

Připravte si k ruce vyúčtování za plyn, ze kterého zjistíte svoji spotřebu, nebo si udělejte alespoň přibližné srovnání podle účelu, k jakému plyn využíváte.

Mobily iPhone jsou výbornou příležitostí pro ostatní softwarové společnosti, které vytvářejí své programy a doplňky, jež je možné na těchto mobilech instalovat a využívat.

Přesto, že to tak vůbec nemusí být, mohou vás už při otevření dveří považovat za problematického klienta.

Poskytnout podnikatelskou půjčku na běžný účet totiž nelze.

Nebo do kalkulačky dodavatelů plynu zadejte velikost své domácnosti a účel, k jakému zemní plyn využíváte.

Zpravidla si můžete půjčit běžně dostupnou spotřebitelskou půjčku bez dokládání účelu použití.

Mezi členy registru je spousta e-shopů, pronajímatelé bydlení, dodavatelé energií, úvěrové společnosti, leasingové společnosti a samozřejmě i telekomunikace.

Tím, že vám nepůjčuje žádná obrovská korporace, která by měla velké finanční rezervy, ale obyčejný člověk, který nemá o moc víc než vy, budete nuceni poskytnout o sobě mnohem více informací.


Můžete požádat o půjčku v rozmezí od 5 000 až do 70 000 Kč. I maximální částka je poskytována při první žádosti a bez nutnosti doložení příjmu či účelu jejího čerpání.

Protože na účely zvelebení (nebo pořízení) bydlení se mnohem více vyplatí klasiká hypotéka, která vyjde levněji (nižší RPSN), a hlavně poskytne možnost získat oproti stejné zástavě více peněz (vyšší LTV).Díky tomu již není nutné vyplňovat tolik papírů nebo trávit hodiny ve frontách. Naopak, stačí jedno kliknutí, abyste podali žádost a získali rychlý úvěr během několika minut a z pohodlí domova.

Přehled dodavatelů elektřiny a plynu na našem trhu

Stejně jako u klasické hypotéky na bydlení musíte u americké hypotéky ručit nemovitostí. Protože americkou hypotékou si ale na bydlení půjčit nemusíte, je zde větší rizko, že spadnete do finančních problémů.

Výše této bezúčelné půjčky se pohybuje ve velmi příjemném rozpětí od 10 000 Kč do 150 000 Kč a splácení je možné od 10 do 48 měsíců.

Vše, co musíte vědět o spotřebitelském úvěru Co je to spotřebitelský úvěr? V našem textu najdete vše, co potřebujete vědět o spotřebitelském úv..

Jiná situace je u velkých bank, které půjčky na bydlení poskytují i bez zajištění – k těm největším patří např.

Je poté jenom na vás, pro jakého se rozhodnete a jakému dáte přednost.

Podle Jiřího Sýkory je zrušení ukazatele DTI a uvolnění dalších ukazatelů pro zájemce o nové bydlení sice dobrou zprávou, ale některé banky začaly přicházet s jinými omezeními.

A když už znovu zmiňujeme spotřebitelský úvěr, tak americká hypotéka má, i přes svůj název, mnohem blíže právě běžnému spotřebitelskému úvěru než klasické hypotéce.

Mám syna a žena je na rodicaku do práce se ještě vrátit nemůže měla hlídat babička ale tu čeká operace a pak rehabilitace a já pomoc nemohu jezdím na cvičení na kurzi atd.


Závislost na větru je nejen výhodou, ale i slabinou větrné energetiky. Pokud fouká opravdu hodně, mohou větrné elektrárny přetěžovat elektrickou rozvodnou síť.

Ammado půjčky jsou na cokoliv bez dokládání účelu a tak naši půjčku můžete využít i konsolidací jiných půjček.

S hypotékou od České spořitelny máte nové bydlení na dosah ruky.

Z tohoto důvodů smí stará vozidla likvidovat pouze autorizované subjekty s příslušným oprávněním.


Na základě pojistné smlouvy je pojišťovna povinna okamžitě poskytnout asistenci, jakmile se dostanete do potíží z důvodu pojistné události.

4.10.2019 – Půjčka bez doložení příjmů nabízí možnost získat úvěr bez zdlouhavého „papírování“ a potvrzení o výši mzdy.

Zvolte raději spotřebitelský úvěr u banky či zavedené nebankovní společnosti.

Zákon jasně říká, že RPSN nemusí uvádět společnosti poskytující mikropůjčky do 5 000 Kč, úvěry nad 1 800 000 Kč a půjčky se splatností do 3 měsíců a moc dobře ví proč.


Spotřebitelé tak mohou finanční prostředky využít prakticky okamžitě a to pro své potřeby bez udání účelu.

Před získáním půjčky doporučujeme ujasnit si, k jakému účelu půjčku využijete.Nežli přistoupíme k prezentaci konkrétních produktů, je vhodné zmínit hlavní rozdíly mezi bankovním a nebankovním segmentem. Protože právě ty vás přesvědčí o tom, jakému z těchto poskytovatelů dáte zelenou.Financovat bydlení výhradně z vlastních zdrojů si dnes může dovolit opravdu jenom málokdo.

Řada lidí už proto zvolila takovou variantu, že si byt koupí v přilehlém městě jako Beroun, Brandýs nad Labem, Mělník či Kladno, a do Prahy za prací dojíždí.Je to dobrá cesta tehdy, když vaše úspory jsou malé nebo když víte, že je budete v budoucnu potřebovat k nějakému alternativnímu účelu.


Vhodný je jako konsolidace půjček, avšak využijete ho také pro vykrytí nedostatku financí před výplatou či jakékoliv další situace, kdy se vám nedostává peněz. Ferratum Credit je flexibilní úvěr, který jinde nedostanete.

 • Jakým způsobem však nákup nemovitosti v dražbě financovat? Je možné získat v bance úvěr či hypotéku na nemovitost, kterou se chystám koupit v dražbě?.
 • Refinancování pak představuje možnost převést stávající úvěr k jinému věřiteli, který vám nabídne lepší podmínky.
 • A nejvíce z toho těží samotní klienti.
 • Jediné, na co můžete uplatnit své nároky, je právo na občerstvení, nocleh a bezplatný telefon nebo e-mail, tedy na asistenci, kterou jsme popsali výše. Tu vám musí poskytnout bez ohledu na okolnosti. 
 • Přitom nebankovní poskytovatel spotřebitelského úvěru má zákonem jasně dané podmínky, které musí splnit, aby mohl poskytovat spotřebitelský úvěr.


Půjčka od České spořitelny je klasický spotřebitelský úvěr s rozsahem od 2000 Kč do 2 500 000 Kč na cokoliv a bez zajištění.

Hypotéka vám otevírá cestu k vysněnému bydlení.

Ten musí nově poskytnout lhůtu v délce půl roku po tom, co vám oznámí, že hodlá zastavenou nemovitost zpeněžit za účelem pokrytí vlastní pohledávky.

Zjistit si můžete, kdo všechno jsou věřitelé dlužníka, zda jde o dluh spotřebitelský nebo podnikatelský a další podrobnosti.


Pokud nemáte požadované údaje k dispozici, vůbec nic se neděje – udělejte si alespoň orientační výpočet elektřiny podle velikosti domácnosti a účelu, k jakému elektrickou energie využíváte.

Pokud klient bude úvěr řádně a včas splácet, dostane po zaplacení poslední splátky zpět všechny úroky na kreditní kartu.

30 procent dokonce utratilo méně než obvykle a desetina z nich se podařilo ušetřit nemalé částky tím, že neutráceli za zábavu a nejezdili na žádné výlety, natož na dovolenou do zahraničí.

Poskytovatelé úvěrů také musí důsledně prozkoumat bonitu žadatele o úvěr a nesmí jej poskytnout zájemci, které přísné podmínky nesplňuje.

Půjčky většího objemu je pak možné vrátit v delším časovém horizontu.

Ten, jak už ostatně jeho samotný název napovídá, je určen k financování konkrétního účelu.

Půjčky do 5000 Kč se běžně poskytují bez nutnosti dokládání účelu čerpání.

I u nich stát jasně specifikuje, na co všechno je mohou zájemci poskytnout.

Úvěry v bankovních institucích se týkají převážně bydlení.Případně si včas zjistěte, jestli je možné splátky snížit nebo odložit.

Zároveň vám My Air dobře poslouží, i když už přes Rentiéra investujete.

spotřebitelský úvěr v řádu desetitisíců až statisíců korun.

Nejspíše vás zajímá, k jakému závěru vedl průzkum organizace Člověk v tísni? Jak už bylo naznačeno v úvodu tohoto článku, rozdíly ve velikosti úrokové sazby jsou značné.

Jelikož je americká hypotéka neúčelová, odpadají i problémy související jak s uváděním účelu, tak odpadá také následná administrativa spojená s doložením výdajů formou faktur, smluv a dalších dokumentů.

K tomu účelu slouží druhý produkt od J&T Banky - spořicí účet s výpovědní lhůtou (1 den, 33 dní, 3 měsíce).

S jeho splněním nám dokážou pomoct banky, které umí poskytnout hypoteční úvěr na výstavbu, koupi nebo rekonstrukci nemovitosti.

Jde o podnikatelský úvěr se zárukou Evropského investičního fondu.

K tomuto účelu slouží speciální hypoteční kalkulačka, kterou naleznete na webových stránkách pojišťovny v sekci Hypoteční centrum.


Věřitel vás bude informovat, zda od vás potřebuje nějakou dokumentaci a jak ji správně předat. Čím rychleji informace poskytnete, tím dříve dostanete rozhodnutí.

Pronto půjčka je nebankovní produkt, který je možné si sjednat v částce od 10 000 do 100 000 Kč na libovolné účely.Krédem pojišťovny AXA je poskytnout klientům bezpečí a maximálně zhodnotit jejich prostředky.

Odpověď může být celkem jednoduchá – to záleží na tom, u koho si půjčku vezmete a k jakému úroku se upíšete.

Řešením je hrát automaty Synot zdarma a bez registrace! Proč byste se měli plahočit do kamenného casina, když tu je možnost hrát automaty Synot online a klidně i bez registrace při hře v demoverzi.

Kromě klasické hypotéky na bydlení poskytuje Česká spořitelna i Americkou hypotéku.

Pokud to situace vyžaduje, snažte se samozřejmě všem potřebným do příjezdu záchranářů poskytnout první pomoc.

Ty můžeme vybírat podle účelu nebo zvolit takové, u kterých není potřeba účel využití finančních prostředků dokládat.

Kreditní karty nabízení úvěrový rámec i ve stovkách tisíc, studentské jen okolo dvaceti tisíc, spotřebitelský revolving se pohybuje v desítkách tisíc korun, ty podnikatelské pak v milionech.

Jde v základu o klasickou hypotéku, tedy úvěr poskytnutý proti zástavě nemovitosti, ale s tím rozdílem, že půjčené peníze nemusíte využít na bydlení (na stavbu domu/bytu, jejich rekonstrukci nebo koupi).

Je ovšem možné, že jeho využití k vytápění bude klesat s tím, jak se bude snižovat potřeba tepla v nových energeticky úsporných budovách.

Při porovnání jednotlivých půjček si proto dávejte pozor, k jakému časovému úseku se úrok váže, protože ne každá nízká hodnota musí za každou cenu znamenat minimální náklady a úsporu finančních prostředků.


Běžný spotřebitelský úvěr se vyplatí jen při nižších částkách, cirka do milionu korun.

Produkt je součástí pojištění schopnosti splácet spotřebitelský úvěr, které se vztahuje na případy, kdy svůj závazek nemůžete splácet kvůli ztrátě zaměstnání, hospitalizaci v nemocnici, invaliditě nebo úmrtí.

Tento bonus funguje v případě denního přihlášení, s každým zatočením Kola kouzelného bonusu a také s každým postupem na vyšší úroveň.

Provozní úvěr je nejsnazším řešením pro překonání krátkodobého nedostatku financí.

Vedle těchto nových účelů na pořízení pozemků, družstevních bytů a majetkového vypořádání se banka plánuje v příštím roce zaměřit také na nabídku hypotéky s postupným čerpáním.

O dnešní podpoře státu mladým, co se bydlení týče, rozhodla vláda a parlament zákonem již v roce 2018.

Studenti absolvují odbornou přípravu během části dne ve své běžné škole.

Běžný spotřebitelský úvěr Vás přijde na 5-7%.

©   CoolPujcky.cz - Home Credit půjčka online Váš nezávislý odborný srovnávač půjček pro rok 2021Možná se vám potvrdí, že nižší úrok nemusí znamenat výhodnější celkové náklady na úvěr.

 • Reprezentativní příklad: Při využití Prestito půjčky ve výši 70 000 Kč se splatností 60 měsíců a úrokovou sazbou vyčíslenou na 8 %, bude měsíční splátka činit 1 419,35 Kč.
 • Zaplo na splátky může být charakterizována primárně jako nebankovní spotřebitelský úvěr.
 • Proto než se do úvěru na bydlení pustíte, zvažte, co právě pro vás je tím cennějším.
 • Pokud nemáte po ruce vyúčtování elektřiny, udělejte si alespoň orientační srovnání podle velikosti domácnosti a účelu, k jakému elektřinu využíváte.
 • Řešením je vybírat pouze z prověřených půjček, k tomuto účelu lze využít nezávislé srovnání půjček a také hledat na internetu diskuse a zkušenosti ostatních klientů.

U některých poskytovatelů však majitelem budete až po uhrazení poslední splátky, což je stejná situace jako u klasického finančního leasingu.

 • Hodně postiženou skupinou jsou také zájemci o bydlení v hlavním městě a všech dalších v České republice.
 • Někteří si na rekonstrukci bytu či domu v tomto případě berou spotřebitelský úvěr.  Ten je zároveň nejčastějším typem půjčky.
 • Postupné čerpání je spojeno ještě s dalšími úkony, souvisejícími s potvrzením odhadce (smluvního znalce), že první (předchozí) poskytnutá částka byla využita podle smlouvy, a tak je možné a bezpečné poskytnout další dohodnutou sumu.
 • Jeho hlavním úkolem bude rozvíjet agilní přístupy a metodiky, jež výrazně urychlí IT vývoj ve společnosti a současně umožní pružně reagovat na změny požadavků v průběhu vývojového cyklu.
 • Nejspíše vás zajímá, k jakému závěru vedl průzkum organizace Člověk v tísni? Jak už bylo naznačeno v úvodu tohoto článku, rozdíly ve velikosti úrokové sazby jsou značné.

Je poté jenom na vás, pro jakého se rozhodnete a jakému dáte přednost.

S vývojem se celkový vzhled ani funkce klasických slotů nijak zvlášť nezměnily, navýšily se však především maximální možné výhry a většinou i návratnost slotů, což všichni fanoušci jistě ocení.Pro nové klienty se nabízí možnost půjčit si maximálně 4 000 Kč, po první řádné úhradě úvěrový rámec narůstá.
O spotřebitelský či hypotéční úvěr budete žádat se spolužadatelem, s nímž dosáhnete větší solventnosti pro banku.

Pokud jde o poctivé poskytovatele (bankovní i nebankovní), kteří postupují podle zákonů, není možné se za daných okolností k půjčce dostat.Pořízením bydlení se zde myslí koupě nebo výstavba domu či bytu.


Z nedávné analýzy poradenské firmy Moore Czech Republic rovněž vyplývá, že mezi země s nejdražšími úvěry na bydlení patří Maďarsko, Rumunsko a Lotyšsko s průměrnou sazbou běžně přesahující 4 %.

Zapomínat nelze ani na možné inovace a moderní postupy v oblasti schvalování, kdy je možné většinu věcí vyřídit online.

Na příkladu velkých firem, které dosahují miliardové zisky můžeme vidět, že pro každý svůj nový projekt je téměř vždy využíván úvěr.

Nabízíme vám stručný popis jednotlivých bankovních účtů a jejich účelu.


Toto od roku 2016 přestalo trápit především běžné spotřebitele, protože novela zákona o spotřebitelském….

V bankovním trhu velký unikát a tak je jasné, že tato menší banka rozhodně nezklame.

Zajištěný úvěr je půjčka, která je zajištěna zástavou.

Kotel s průtokovým ohřevem vody ohřívá protékající vodu v momentě, kdy ji potřebujete, nemáte ji tedy připravenou v zásobníku.


Pakliže jakýkoliv kontakt se zahraničím a zahraničními měnami nemáte, Revolut vám nic zvláštního nepřinese (snad až na možnost investovat do akcií a spekulovat s kryptoměnami – ale k tomuto účelu slouží i spousta jiných aplikací a webovek).

Při sjednání půjčky na občanský průkaz nemusíte nikomu vysvětlovat, k jakému účelu hodláte půjčku použít.

Zákazník o sobě musí poskytnout celou řadu údajů, které nikdy nesmí zfalšovat.

Celková výše příjmů by měla pokrýt veškeré výdaje, za které se považují především náklady na živobytí, splátky na dosavadní úvěry, kreditní karty, pojištění apod.

Například vám výplata přijde až za pár dní, ale nutně potřebujete léky, na které ale v tuto chvíli nemáte peníze.

Máte-li k úvěru sjednané pojištění, pak placené pojistné (které je součástí splátek) není možné ke snížení daně využít.

Nejčastěji požadované změny je možné provádět buď v Internet Bance nebo ještě pohodlněji v mobilní aplikaci Smart Banka, kterou si již nyní můžete stáhnout v Apple Store nebo v Google Play.

V takovém případě jste povinni zraněnému poskytnout první pomoc.

Mají tak mnohem nižší úrokové sazby než nebankovní společnosti, které naopak půjčují většině lidí a musejí do poplatků započítat i riziko, že mnoho lidí nezvládne úvěr splácet.


Nebo do kalkulačky dodavatelů plynu zadejte velikost své domácnosti a účel, k jakému zemní plyn využíváte.

Částka, o kterou můžete z fondu SFPI požádat, závisí na účelu půjčky. Můžete požádat o téměř 3 typy půjček.

On-line prodeje zavedla také česká Škoda Auto, která tuto službu spustila už v roce 2017, ale na jaře loňského roku ji ještě rozšířila.

Každopádně ale u spolehlivého poskytovatelé nenaleznete poplatky předem (ať už za prověření klienta, připojištění proti nesplácení apod.).


Nyní se na ně podíváme.

Připomeňme jen, že tento zákon stanovuje, že úvěry pro běžné spotřebitele může poskytnout pouze licencovaná nebankovní společnost, záložna či banka, a že dozor nad celým segmentem vykonává Česká národní banka.

Pokud jste si našli nemovitost a nemáte hotovost na její koupi, je hypoteční úvěr pro většinu z nás jediným možným řešením, jak si pořídit vlastní bydlení.

Ti se musí domluvit, k jakému datu bude ukončení smlouvy provedeno, abyste vy věděli, k jakému datu uzavřít novou smlouvu.

Většině podnikatelů se tak přece jenom mnohem více vyplatí sjednat si kontokorent a následně ho využívat v souvislosti s klasickou debetní kartou, u které je možné mít její vedení k účtu zcela zdarma.

Kromě nulových poplatků banka láká také na nízké úrokové sazby, které mohou činit už 2,74 procenta ročně v případě hypotéky určené na bydlení.

Pokud se vám líbí možnost placení pomocí QR kódu, jistě ji využijete i tak, že si vytvoříte předpis platby ve formě QR kódu – a ten jednoduše zašlete další osobě.

Ne všude je možné realizovat například hlubinný vrt.

Pokud na odměnách získáte více než 100 Kč, třeba 170 Kč, vyplatíme vám samozřejmě tuto vyšší částku.
Nejčastěji jde o Bankovní registr klientských informací [BRKI], v němž si banky ověřují platební morálku zájemce o úvěr a míru jeho zadlužení.

Díky tomu je možné financovat doslova cokoli.

Byt nebo dům je možné prodat a odstěhovat se do menší nemovitosti nebo si pořídit právě reverzní hypotéku, která umožňuje seniorům dožít ve vlastním a mít každý měsíc určitý příjem z hodnoty nemovitosti, takzvanou rentu.

V parku je možné kempovat a to ve dvou kempech, které zde fungují celoročně.